Fakülte Yönetimi

 

DEKAN V.
Prof. Dr. Ercan AKPINAR
ercan.akpinar@deu.edu.tr

Kısa Özgeçmiş | Akademik Özgeçmiş

DEKAN YARDIMCISI
Prof. Dr. Cenk KEŞAN
cenk.kesan@deu.edu.tr

Kısa Özgeçmiş | Akademik Özgeçmiş

DEKAN YARDIMCISI
Doç. Dr. İlyas YAZAR
i.yazar@deu.edu.tr

Kısa Özgeçmiş  Akademik Özgeçmiş

FAKÜLTE SEKRETERİ V.
H.Aslan TÜRK
aslan.turk@deu.edu.tr

 

 

 

FAKÜLTE KURULU

    Görev Süresi
Fakülte Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ercan AKPINAR 27.09.2017 – 
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. İlhan SILAY 23.07.2018 – 01.01.2021
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Ali AKSU 24.12.2018 – 24.12.2021
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Ercan AKPINAR 22.04.2019 – 22.04.2022
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Raziye ÇAKICIOĞLU OBAN 02.09.2019 – 02.09.2022
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Kuthan KAHRAMANTÜRK 26.08.2019 – 26.08.2022
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Mustafa EROL 26.08.2019 – 26.08.2022
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. S. Sunay YILDIRIM DOĞRU 12.09.2017 – 12.09.2020
Fak.Kur.Bölüm Bşk.Üye Prof.Dr. Şule Nergiz ŞAKİRZADE SARI 01.04.2019 – 30.01.2022
Fak.Kur.Prof.Üye Prof. Dr. Aslı UZ BAŞ 28.11.2019 – 28.11.2022
Fak.Kur.Prof.Üye Prof. Dr. Şenol ALPAT 28.11.2019 – 28.11.2022
Fak.Kur.Prof.Üye Prof. Dr. Sibel YEŞİLDERE İMRE 28.11.2019 – 28.11.2022
Fak.Kur.Doç.Üye Doç.Dr. Berna CANTÜRK GÜNHAN 07.06.2018 – 07.06.2021 
Fak.Kur.Doç.Üye Doç.Dr. Banu ÇULHA ÖZBAŞ 07.06.2018 – 07.06.2021 
Fak.Kur.Dr.Öğr.Üyesi Üye Dr.Öğr.Üyesi Namık ÖZTÜRK 31.03.2017 – 31.03.2020
Raportör

H.Aslan TÜRK
Fakülte Sekreteri V.

 
FAKÜLTE YÖNETİM KURULU
    Görev Süresi
Fak. Yön. Kur. Başkanı Prof.Dr. Ercan AKPINAR 27.09.2017 – 
Fak. Yön. Kur. Prof.Üye Prof.Dr. İlhan SILAY 25.01.2017 – 25.01.2020
Fak. Yön. Kur. Prof.Üye    
Fak. Yön. Kur. Prof.Üye Prof.Dr. Serap KAYA ŞENGÖREN  17.11.2017 – 17.11.2020 
Fak. Yön. Kur. Doç.Üye Doç.Dr. İlyas YAZAR 20.08.2019 – 20.08.2022
Fak. Yön. Kur. Doç.Üye Doç.Dr. Berna CANTÜRK GÜNHAN 20.08.2019 – 20.08.2022
Fak. Yön. Kur. Dr.Öğr.Üyesi Üye Dr.Öğr.Üyesi Mehmet ÖZER 09.11.2018 – 09.11.2021
Raportör Hasan Aslan TÜRK
Fakülte Sekreteri V.
 

 

SENATO ÜYESİ
Prof. Dr. Gül Ünal ÇOBAN                          03.10.2019 – 03.10.2022

 


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast